
Бананка (сумка на пояс) Harvest Eri матова, чорна Чорний -
- В наличии
- Код: Eri
795 ₴
+380 (63) 629-53-71
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лаконічна та зручна поясна сумка Ері доповнить твій образ будь-якого стилю.
- модель виготовлена з еко-шкіри;
- водовідштовхуюча підкладка з поліестера;
- усередині одне загальне відділення, а також додаткове відділення і маленька кишеня на блискавці;
- на задню стінку встановлено м'який піноматеріал та використано вентилюючу сітку;
- ремінь можна регулювати залежно від фігури та потреб.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Guris |
| Цвет | Черный |
| Материал | Экокожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.21 кг |
| Внутрішній матеріал | Поліестер |
| Довжина лямок | Максимальна - 128 см |
| Категория | Сумки на пояс |
| Объем | 1 л мл |
| Размер | Висота: 13 см, ширина: 20 см, глибина: 5 см |
- Цена: 795 ₴
