
Жіноча шкіряна сумка Luka 24-063 DOLLARO Чорний -
- В наличии
- Код: 24-063 DOLLARO
3 299 ₴
+380 (63) 629-53-71
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Маленька сумка незвичайної форми. Виготовлені з високоякісної, італійської, натуральної зернистої шкіри. Шкіра дублена і фарбована виключно натуральними дубильними речовинами і барвниками рослинного і мінерального походження. Сумка має однокамерну структуру, оброблена міцною підкладкою, оснащена кишенею на блискавці і кишенею для телефону. Вся річ закривається на блискавку і клапан на так звану «закрутку». Він призначений для носіння в руці або на згині ліктя, але прикріплений ремінь також дозволяє зручно носити його на плечі.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Італія |
| Высота | 14.50 см |
| Длина | 28.00 см мм |
| Длина ремешка | 120.00 см |
| Длина ручек | 50.00 см |
| Категория | Жіночі шкіряні сумки |
| Ширина | 9.50 см |
- Цена: 3 299 ₴
