
Жіноча шкіряна сумка Florence 51 Чорний -
- В наличии
- Код: 51
2 482 ₴
+380 (63) 629-53-71
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Жіноча шкіряна сумка Florence 51 — компактна та елегантна модель з натуральної преміальної шкіри, створена в Італії.
Ця мініатюрна сумочка — ідеальний варіант для прогулянок, побачень та подій, коли хочеться взяти з собою тільки найнеобхідніше. Усередині — щільна підкладка, два відділення, розділені перегородкою із застібкою-блискавкою, а також відкрита кишеня для дрібниць. Закривається на блискавку та металевий замочок.
Укомплектована довгим регульованим ремінцем: можна носити на плечі або через плече. Завдяки компактним розмірам можна використовувати як клатч.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Florence |
| Цвет | Черный |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 14.00 см |
| Длина | 18.50 см мм |
| Длина ручек | 130.00 см |
| Категория | Жіночі шкіряні сумки |
| Ширина | 8.00 см |
- Цена: 2 482 ₴
