
Жіноча шкіряна сумка Luka 19-56 DOLLARO Кемел -
- В наличии
- Код: 19-56 DOLLARO
1 749 ₴
+380 (63) 629-53-71
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Невелика сумка для носіння на плечі або через груди.
Виготовлена з високоякісної, італійської, натуральної зернистої шкіри.
Конструкція сумки однокамерна. Всередині оброблена міцною підкладкою, є кишеня для дрібниць, що застібається на блискавку, кишеня для телефону. Відділення застібається на суцільну металеву блискавку і клапан на магнітну засувку.
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Італія |
| Высота | 16.00 см |
| Длина | 25.00 см мм |
| Длина ручек | 125.00 см |
| Общая высота | 60.00 см |
| Категория | Жіночі шкіряні сумки |
| Цвет | Кэмел |
| Ширина | 8.00 см |
- Цена: 1 749 ₴
