
Жіноча шкіряна сумка Pierre Cardin FRZ 55080 DOLLARO Крем -
- В наличии
- Код: FRZ 55080 DOLLARO
3 995 ₴
+380 (63) 629-53-71
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Невелика сумка-месенджер з високоякісної, італійської, натуральної шкіри. Шкіра дублена і фарбована виключно натуральними дубильними речовинами і барвниками рослинного і мінерального походження. Сумка має двокамерну структуру, оброблена міцною підкладкою, оснащена кишенею на блискавці. На передній частині сумки є додаткова кишеня. Все закривається на блискавку і клапан на магнітну застібку. Довгий ремінь дозволяє комфортно носити його на плечі або на грудях.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pierre Cardin |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 16.00 см |
| Длина | 24.00 см мм |
| Длина ручек | 120.00 см |
| Категория | Жіночі шкіряні сумки |
| Цвет | Крем |
| Ширина | 5.00 см |
- Цена: 3 995 ₴
